Dedemsvaartweg 517, Den Haag
€ 365.000 k.k.

Omschrijving

Zeer goed onderhouden ruim 3 kamer appartement met eigen parkeerplaats!.
De woning is voorzien van een luxe keuken, nieuwe badkamer en beschikt over een ruim terras met vrij uitzicht.

Deze woning kunt u zonder verdere kosten betrekken.

Op de tweede etage gelegen ruim en licht 3 kamer appartement. De woning beschikt over een zonnig hoekbalkon met uitzicht over de Dedemsvaartweg en moderne keuken voorzien van alle apparatuur. Gunstige ligging ten opzicht van het Zuiderpark, winkelcentrum Leyweg en sportcentrum ‘De Uithof’. Goede verbindingen met het ov o.a. richting centrum en station in de directe nabijheid van de woning. Kinderopvang en scholen bevinden zich in de directe omgeving. De uitvalswegen (A4 en N211) liggen vlak bij de woning. Met de fiets bent u in een kwartiertje op het strand of in het centrum van Den Haag.

Indeling:
Begane grond: Centrale hal met bellen- en brieventableau. Lift en trap naar de 2e etage. Hal met vaste bergkast, toilet met fontein en 2e vaste bergkast met mechanische ventilatie-unit. Toegang tot alle vertrekken. Aan de voorzijde van het complex bevinden zich de keuken en de woonkamer. De ruime woonkamer heeft veel lichtinval en door middel van een deur toegang tot het zonnige hoekbalkon (op het noorden) met uitzicht over de Dedemsvaartweg. De luxe, gesloten keuken is uitgevoerd in modern hoogglans wit in combinatie met een zwart aanrechtblad aan twee zijden, voorzien van een oven en een magnetron, heet waterkraan(Grohe Red) 5-pits gaskookplaat met RVS schouw, koel- vriescombinatie en een vaatwasser. Twee ruime slaapkamers met veel daglicht. Een ruime en moderne badkamer voorzien van dubbele wastafels, een inloopdouche, designradiator en aansluitingen voor de wasmachine/droger. De meterkast bevindt zich in de centrale hal op deze etage.

Bijzonderheden:

-Bouwjaar 2001
-Gebruiksoppervlak wonen circa 96 m²
-Actieve VvE bijdrage € 169,-- per maand
-Badkamer 2020
-CV ketel Remeha 2017
-Eigen berging op de begane grond
-Parkeerplaats in de afgesloten garage
-Lift aanwezig
-Berging in de onderbouw
-Erfpacht is eeuwigdurend afgekocht
-Oplevering in overleg.

Kenmerken

Aanvaarding

Status
Verkocht
Oplevering
In overleg
Adres
Dedemsvaartweg 517
Postcode
2545 DH
Plaats
Den Haag

Bouw

Soort appartement
Bovenwoning, Appartement
Woonlaag
2
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2001
Onderhoud binnen
Uitstekend
Onderhoud buiten
Uitstekend

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
ca. 96m²
Inhoud
ca. 305m³

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal verdiepingen
1
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, TV-Kabel, Lift, Glasvezel kabel

Energie

Energielabel
C
Warm water
Centrale voorziening
Verwarming
C.V.-ketel
Ketel
Remeha (2017, Combi-ketel, Eigendom)

Buitenruimte

Schuur
Inpandig

Locatie

[ { "address": "Dedemsvaartweg 517", "zipCode": "2545 DH", "city": "Den Haag", "lat": 52.0456932, "lng": 4.2699018, "heading": 0, "pitch": 0 } ]

Vergelijkbare woningen

Theo Mann-Bouwmeesterlaan 600 Aangekocht
Theo Mann-Bouwmeesterlaan 600
2597 HM Den Haag
€ 399.500 k.k.
123m² 4 kamers
Acaciastraat 287 Aangekocht
Acaciastraat 287
2565 KA Den Haag
€ 350.000 k.k.
110m² 4 kamers
Marnixstraat 20 G Aangekocht
Marnixstraat 20 G
2518 PZ Den Haag
€ 398.000 k.k.
103m² 4 kamers
Ametisthorst 203 Verkocht
Ametisthorst 203
2592 HJ Den Haag
€ 300.000 k.k.
92m² 3 kamers

Bekijk verloop van de zon

Reageer

Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

recaptcha
reCAPTCHA
PrivacyTerms
+

Wat is mijn huis waard?

Bereken direct de geschatte waarde.

Direct berekenen